Co kupić małemu fanowi myszki Mickey?

Kto nie zna postaci Disneya? Chyba ciężko byłoby znaleźć taką osobę. Bajkowych bohaterów szczególnie lubią najmłodsi. Uwielbiają oglądać ich na szklanym ekranie i stają się ich prawdziwymi fanami. Z tego właśnie względu, często nie wystarczy im tylko medialny kontakt ale chcieliby także by ich ulubione bajkowe postacie towarzyszyły im także podczas zabawy.

Myszkę Mickey, Pluto czy Gooffego możemy spotkać dzisiaj na wielu przedmiotach codziennego użytku. Czasem nawet zdarza się, że i dorośli chętnie sięgają po drobne gadżety z bajkowymi motywami. Zabawki dla dzieci są dzisiaj na tyle różnorodne, że bez problemu znajdziemy coś, dzięki czemu bohater bliski sercu naszego szkraba będzie mu ciągle o sobie przypominał. Które zabawki warto kupić dziecku, które jest zafascynowane myszką Mickey?

Zabawki z motywem myszki Mickey, które najbardziej spodobają się dziecku

Zanim zdecydujemy się na zakup jakiejkolwiek zabawki dla dzieci z wizerunkiem bajkowej myszki upewnijmy się, że jest ona oryginalna. Często bowiem zdarza się tak, że sprzedawcy oferują swoim klientom repliki, które w mniejszym lub większym stopniu różnią się od oryginalnej myszki Mickey. Jeśli sami nie dostrzeżemy różnicy, na pewno wychwyci to nasz maluch – oczywiście, jeśli w jego ręce trafi podróbka.

Każdy maluch na pewno ucieszy się z puzzli, które po złożeniu pozwolą mu zobaczyć jego ulubioną bajkową myszkę. Oprócz doskonałej zabawy puzzle gwarantują również dziecko możliwość rozwijania swoich umiejętności. Mowa tu przede wszystkim o treningu motoryki mniejszej jak również nauce koncentracji czy precyzyjnych ruchów. Układanki różnią się od siebie liczbą elementów, poziomem trudności jak również ceną.

W przypadku najmłodszych brzdąców idealnie sprawdzą się maskotki myszki Mickey. Będzie ona im służyła do przytulania, głaskania jak również stanie się ich najlepszym towarzyszem podczas zasypiania.

Warto również sprezentować swojemu dziecku klocki. Dzięki nim mogą stworzyć bajkową krainę myszki Mickey i odgrywać różne scenki. Klocki to także doskonała okazja do stymulowania koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz wyobraźni malucha.

Jeśli interesują Cię również porady dotyczące higieny i pielęgnacji skóry dziecka oraz artykuły o tematyce kosmetycznej zerknij na https://blog.esentire.pl/