4 cechy idealnej bielizny ślubnej

4 cechy idealnej bielizny ślubnej

Ślub to najważniejszy dzień w Twoim życiu. Poprzedzony intensywnymi przygotowaniami, warto celebrować w wielkim stylu. Komfort i niezachwiana pewność siebie pozwolą Ci brylować wśród gości. Zadbaj o doskonałe samopoczucie, wybierając idealną bieliznę ślubną.

Niewidoczna i niezwykle ważna

O odpowiednią bieliznę ślubną warto zadbać najpóźniej w trakcie pierwszych przymiarek sukni. Właściwie dopasowana, pozostanie niewidoczna i zapewni perfekcyjne ułożenie kreacji. Modelujący gorset wysmukli sylwetkę i podniesie biust, a miękki koronkowy komplet zachowa naturalność kobiecych kształtów. Modele dedykowane sukniom o różnych fasonach są dostępne w ofercie polskiej marki Obsessive. Erotyczny charakter i nieszablonowe kroje bielizny ślubnej pozwolą Ci wyglądać i czuć się perfekcyjnie.

Idealnej bielizny nie widać i nie czuć

Różnorodność fasonów czyni ofertę bielizny ślubnej niezwykle bogatą. Jakie cechy powinny wyróżniać tę idealną?

1. Perfekcyjnie dopasowana bielizna ślubna pozostaje niewidoczna. Fason biustonosza należy dobrać w taki sposób, żeby precyzyjnie przylegał do ciała i nie zdradzał swojej obecności. Chcąc uzyskać najlepszy efekt, warto zasięgnąć porady brafitterki.

Z uwagą wybierz także majtki. Zadbaj, żeby wraz z biustonoszem (lub gorsetem) tworzyły spójną całość. Z tej części bielizny możesz zrezygnować tylko wówczas, gdy zdecydowałaś się na seksowne body.

2. Idealna bielizna ślubna nie może zwracać uwagi. Decydując się na suknię w dowolnym odcieniu bieli, pudrowego różu lub szarości, definitywnie zrezygnuj z bielizny w zdecydowanych odcieniach. Mimo iż suknie często są szyte z nieprzezroczystych tkanin, może się zdarzyć, że czerwony gorset będzie widoczny, na przykład pod koronkową wstawką. Niestety – tajemnica bielizny zdradzona w taki sposób będzie niesmaczna.

3. Perfekcyjna bielizna ślubna jest zawsze w odpowiednim rozmiarze. Nie ma znaczenia, jaki element kompletu wybierasz – musi subtelnie oplatać sylwetkę i nie wbijać się w ciało. Wszelkie niedociągnięcia w ułożeniu bielizny należy od razu wyeliminować, W przeciwnym razie nieestetyczny wygląd w dniu ślubu może być najmniejszym kłopotem.

4. Głównym celem bielizny ślubnej jest modelowanie sylwetki. Odpowiednio dopasowana, stanowi bazę dla sukni ślubnej i dba o jej perfekcyjne ułożenie. Chcesz mieć pewność, że kolejne warstwy kreacji nie będą się nieestetycznie fałdowały? Zwróć uwagę, z jakiej tkaniny została uszyta bielizna ślubna. Idealna powinna być elastyczna i pozbawiona dekoracji mogących powodować zniekształcenia kreacji. Dopuszcza się natomiast materiały koronkowe, głębokie wycięcia i seksowne paseczki dekoracyjne, oplatające ciało.

Materiał Partnera