Czy warto wchodzić w związek ze starszym mężczyzną?

Czy warto wchodzić w związek ze starszym mężczyzną?

Związek ze starszym mężczyzną to nadal temat tabu w wielu środowiskach w Polsce. Posiada on pewną dojrzałość emocjonalną, która wynika z doświadczenia, jakie zbierał przez wszystkie lata swojego życia. Starszy mężczyzna to dla kobiety pewnego rodzaju zapewnienie, że w takiej relacji może czuć się doceniana oraz zaopiekowana. 

1. Związek za starszym mężczyzną – czego szukają kobiety?

2. Starszy mężczyzna – co może Ci oferować?

3. Czy warto umawiać się ze starszymi mężczyznami?

Związek ze starszym mężczyzną – czego szukają kobiety?

Wchodząc w relację ze starszym facetem kobieta ma pewne oczekiwania. Liczy, że dojrzały mężczyzna okaże jej więcej czułości i zrozumienia niż osoba w jej wieku. Przyjmuje się, że mężczyźni dojrzewają później niż kobiety. Nie jest to uwarunkowane wyłącznie biologicznie. Wynika również z różnić w wychowaniu chłopców oraz dziewczynek, które obecnie zacierają się coraz mocniej. W kontakcie ze starszymi mężczyznami młodsze kobiety czują, że znalazły kogoś, kto zadba o ich dobrobyt oraz dobre samopoczucie. Dzięki temu różnica wieku, jaka występuje nie przeszkadza im. 

Starszy mężczyzna – co może Ci oferować?

Ze starszym mężczyzną związek często jest ciekawszy dla młodej kobiety niż z równolatkiem. Odkrywa, co to orgazm sutkowy i jak może go osiągnąć, a bagaż doświadczeń okazuje się pomocny zarówno w codziennych relacjach jak i tych erotycznych. U dojrzałych mężczyzn rzadziej zdarzają się tacy, którzy nie są pewni swoich umiejętności. Młodsza kobieta może mieć pewność, że różnica wieku w związku z dojrzałym mężczyzną wpłynie jedynie na jej korzyść, oferując jej całą gamę nowych doświadczeń erotycznych. 

Czy warto umawiać się ze starszymi mężczyznami?

Różnicą wieku, która może wydawać się nie do przeskoczenia jest zazwyczaj granica 10 lat. Zdarza się, że ta różnica wynosi powyżej 20 lat, kiedy mężczyzna wchodzi już w dojrzały wiek, podczas gdy kobieta dopiero niedawno skończyła 18 lat. W takim wypadku, wchodząc w relację, warto lepiej poznać swoje gusta. Jeżeli kobieta rozważa związek z dojrzałym facetem, zdecydowanie powinna się na niego zdecydować, aby poznać zalety takiej relacji.