Wydajne laptopy poleasingowe dla biznesu i nie tylko

Wydajne laptopy poleasingowe dla biznesu i nie tylko

Komputery stanowią podstawowe narzędzie pracy w wielu przedsiębiorstwach. Korzystają z nich zarówno specjaliści, jak i pracownicy niższego szczebla. Nawet w niewielkiej, jednoosobowej firmie potrzebny jest tani laptop. Bez niego trudno jest efektywnie prowadzić księgowość, sprzedawać online bądź rozwijać kanał w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz uniknąć kosztownych inwestycji i szybko rozwinąć mały biznes, zwróć uwagę na komputery poleasingowe. Dzięki nim sporo zaoszczędzisz i jednocześnie zyskasz wydajne narzędzie pracy.

1. Laptopy poleasingowe dla specjalistów freelancerów

2. Komputery przenośne w niskich cenach dla studentów

3. Laptopy Warszawa w ofercie bez VAT

Komputery stacjonarne w małym biznesie nie zawsze się sprawdzają, dlatego mikroprzedsiębiorcy częściej wybierają laptop. Notebook zamiast komputera stacjonarnego pozwala prowadzić działalność z dowolnego miejsca i używać go w trakcie spotkań z klientami. Lekki laptop z ekran o rozdzielczości full HD kosztuje niewiele, zwłaszcza w ofercie poleasingowej.

Laptopy poleasingowe dla specjalistów freelancerów

Specjaliści potrzebują laptopów do pracy bez względu na to, w jakiej branży działają. Dotyczy to zarówno specjalistów z branży IT, grafiki i księgowości, jak i inżynierów oraz analityków. Liczne programy przyśpieszają dokonywanie skomplikowanych obliczeń i zwiększają efektywność pracy. Inżynierowie od lat wykonują projekty w programach komputerowych, a papier i ołówek odeszły do lamusa. Własny laptop jest niezbędny każdemu specjaliście, który działa jako freelancer.

Laptop dla freelancera zapewnia wysoki komfort pracy bez względu na to, gdzie wykonuje zlecenia. Sprzęt ułatwia mu pracę w domu, w biurze, a także w delegacji. Rozdzielczość ekranu w laptopie można dopasować do potrzeb użytkownika i charakteru używanego programu. Dzięki temu poleasingowe laptopy Warszawa służą dobrze w wielu branżach. Często mają lepszą specyfikację techniczną niż nowe urządzenia w tej samej cenie. Większa pamięć RAM, szybszy procesor i karta graficzna, a także matryca wysokiej klasy są dostępne w przystępnej cenie. Jednocześnie są w doskonałym stanie technicznym, dlatego cechują się niską awaryjnością.

Komputery przenośne w niskich cenach dla studentów

Zakup laptopa po leasingu opłaca się także studentom. Do nauki na kierunkach ścisłych potrzebny jest sprzęt, który obsłuży programy do projektowania, wykonywania skomplikowanych obliczeń lub przeznaczonych do tworzenia baz danych. Studenci mogą wybierać dla siebie laptopy Lenovo, Samsung lub Dell, a także MacBooki, które spełniają ich oczekiwania oraz odpowiadają na potrzeby związane z nauką na konkretnym kierunku. Komputer dla studenta jest dzięki temu przystosowany do tworzenia skomplikowanych projektów na potrzeby poszczególnych przedmiotów w toku studiów i pracy dyplomowej na ich zakończenie.

Laptopy Warszawa w ofercie bez VAT

Laptopy poleasingowe są dostępne również w ofercie bez VAT. Jest to oferta, z której zgodnie z ustawą mogą skorzystać szkoły, przedszkola i szkoły wyższe, placówki wychowawcze, a także organizacje humanitarne, charytatywne i edukacyjne, które chcą przekazać sprzęt nieodpłatnie placówkom oświatowym. VAT na sprzęt komputerowy wynosi 23%, dlatego korzyści z oferty są znaczne. Prócz laptopów bez VAT można kupić również monitory, jednostki centralne komputerów stacjonarnych i pozostały sprzęt komputerowy potrzebny do nauki. Dodatkowo bez VAT można nabyć specjalistyczny sprzęt dla uczniów i wychowanków niewidomych lub niedowidzących, piszących Braille’m.

Materiał zewnętrzny