Metoda przedłużania włosów na ringi – trwałość metody i dla kogo jest przeznaczona?

Metoda przedłużania włosów na ringi – trwałość metody i dla kogo jest przeznaczona?

Przedłużanie włosów metodą na ringi to doskonały sposób na nadanie fryzurze długości oraz objętości. Ta metoda pozwala na zaskakującą metamorfozę. Warto jednak pamiętać, że nie dla wszystkich właśnie ta metoda będzie strzałem w dziesiątkę. Warto zwrócić szczególną uwagę na efekt, jaki chcesz uzyskać. Metoda na ringi jest bardzo popularna, ze względu na naturalny i spektakularny efekt, a także niewielki koszt w porównaniu do innych metod.

Metoda przedłużania włosów na ringi – jak wygląda ?

Metoda ta polega na łączeniu cienkich doczepów z naturalnymi włosami za pomocą niewielkich ringów, które powinny zostać dopasowane do koloru, kondycji i długości włosów. W ten sposób połączenia nie będą widoczne, a efekt będzie jak najbardziej naturalny. Ponadto warto wiedzieć, że ringi, będące łącznikiem pomiędzy naturalnymi kosmykami a doczepami wykonane są z różnych materiałów; miedzi, aluminium, czy brązu.

Metoda przedłużania włosów na ringi – na co zwrócić uwagę?

Warto zauważyć, że metoda przedłużania włosów na ringi utrzymuje się nawet kilka miesięcy. Jednakże metoda ta wygląda najlepiej do dwóch miesięcy, a po tym czasie zalecane jest podciągnięcie włosów. Co więcej, warto zauważyć, że kobiety, które posiadają włosy cienkie i osłabione także mogą skorzystać z tej metody. Przy jej wykonaniu nie jest używana wysoka temperatura, co z pewnością jest największą jej zaletą.

Pielęgnacja włosów przedłużonych na ringi

Pielęgnacja włosów przedłużonych na ringi powinna opierać się na takich samych elementach jak w przypadku pozostałych doczepianych włosów. Pamiętaj, że właściwa pielęgnacja, a także odpowiednio dobrane akcesoria pozwolą Ci na utrzymanie włosów doczepianych w świetnej kondycji przez długi czas. W sklepie Viola znajdziesz doczepiane włosy, a także taśmy tape on.

Czy ringi mogą uczulać?

Przy tej metodzie warto wiedzieć, że ringi mogą uczulać delikatną skórę głowy. Dlatego też, przed wykonaniem zabiegu, konieczne jest przeprowadzenie próby uczuleniowej, która pozwoli wyeliminować potencjalne zagrożenie. Metoda na ringi może jednak początkowo sprawiać dyskomfort, ze względu na obecność microringów. Jednakże tutaj warto zauważyć, że nie każda kobieta będzie go odczuwać, a ponadto, dyskomfort zazwyczaj mija po 2-3 dniach.

Jaki jest koszt przedłużania włosów metodą na ringi?

Przedłużanie włosów nie kosztuje zbyt wiele, w porównaniu do innych metod. Oczywiście całkowity koszt jest uzależniony od kilku czynników, takich jak; doświadczenie osoby wykonującej zabieg, kondycja włosów naturalnych, a także efekt, jaki pragniesz uzyskać.

Metoda na ringi jest bardzo popularna i często stosowana w wielu salonach. Warto zauważyć, że mogą z niej skorzystać osoby z cienkimi, osłabionymi włosami, co z pewnością jest bardzo dużą zaletą tej metody. Ponadto jest ona często stosowana ze względu na niższą cenę niż w przypadku innych zabiegów. Jednakże wymaga ona przeprowadzenia próby uczuleniowej, która pozwoli stwierdzić, czy metoda ta jest bezpieczna i nie powoduje uczulenia na ringi.