Telefon multimedialny – rozrywka i praca. Jaką ofertę ma Samsung?

Telefon multimedialny – rozrywka i praca. Jaką ofertę ma Samsung?

Smartfon do oglądania filmów – to możliwe!

Telefony to urządzenia, które w coraz większym stopniu mają wpływ na nasze codzienne życie. Już od dawna przestały służyć jedynie prostemu sposobowi komunikacji. Aktualnie za ich pośrednictwem jesteśmy w stanie zrobić zakupy, zabukować lot czy przeprowadzić spotkanie biznesowe za pomocą wideokonferencji. Telefony multimedialne umożliwiają nam nawet sterowanie konkretnymi urządzeniami w naszym domu, jak piekarnikiem czy pralką. Jednak szczególnie istotną rolę odgrywają w przypadku osób, które zarówno zawodowo, jak i dla własnej przyjemności korzystają z social mediów. Dobrej jakości telefon multimedialny to urządzenie, które bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku pracy, jak i relaksu. Co jest ważne w przypadku smartfonu do oglądania filmów i fotografii,

Kiedy na rynku pojawiły się smartfony o znacznie większych dotykowych wyświetlaczach, a dostępność szybkiego internetu stała się jeszcze lepsza, coraz więcej osób zaczęło oglądać różnego rodzaju wideo i filmy na telefonie. Niestety z czasem stało się to niewygodne ze względu na niezbyt dobre parametry wyświetlacza. Bardzo często obraz, jaki oferował taki smartfon, był znacznie gorszy niż w przypadku laptopa średniej jakości. Aktualnie sytuacja ta wygląda zupełnie inaczej, a potrzeby użytkowników zostały zaspokojone zarówno wysokiej jakości urządzeniami, jak i o wiele łatwiejszym dostępem do serwisów streamingowych. 

Jak wybrać właściwy smartfon do oglądania filmów? Powinien dawać użytkownikowi maksimum przyjemności, zarówno pod względem wizualnym, jak i akustycznym. Złej jakości dźwięk podczas oglądanego filmu lub serialu bardzo często stanowił spory problem. Przykładem dobrego wyboru będzie Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Posiada on dwa wyświetlacze o przekątnej 7,6 cala (po rozłożeniu) oraz 6,2 cala po złożeniu. Z kolei za możliwie jak najlepszy przepływ dźwięku odpowiadają głośniki stereo, a także innowacyjna technologia dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. 

Jaki smartfon do fotografii?

Kiedyś wykonanie zdjęcia było możliwe za pomocą specjalnego aparatu, a jego jakość i tak nie należała do najlepszych. Choć obecnie dysponujemy dostępem do profesjonalnych aparatów cyfrowych, wielu użytkownikom mimo wszystko zależy na tym, aby dobry aparat mieć zawsze w zasięgu swojej ręki. W przypadku smartfona od fotografii również warto zainteresować się Galaxy Z Fold3 5G. Parametry i technologie, w jakie został wyposażony, sprawiają, że bez przeszkód przednim aparatem wykonamy wyraźne selfie lub fotografię w ciemnym pomieszczeniu. 

Materiał Partnera